BankVelem PénzOkos Kupa 2019

Kedves BankVelem PénzOkos Kupa résztvevők, kedves döntős csapataink!
Gratulálunk a sikeres részvételhez, nagyon jól szerepelt minden csapat!
A regionális döntőkből az alábbi csapatok jutottak tovább:

Csapat / Iskola
Régió
Dienesa(PRO)k
Szekszárdi Dienes Valéria Általános Iskola
Nyugat
Halászok
Balatonfüredi Radnóti Miklós Általános Iskola
Nyugat
Pénz-(sz)tár-gép
Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium
Nyugat
BetonZokni
Hársfadombi Nyelvoktató Német Nemzetiségi Általános Iskola
Közép
Brit Tudósok
Esztergomi Babits Mihály Általános Iskola
Közép
HoloBoxZrt
Budapest XVII. Kerületi Balassi Bálint Nyolcévfolyamos Gimnázium
Közép
Aranyagyú Lámák
Benka Gyula Evangélikus Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Óvoda
Kelet
Hol van Tomi?
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium
Kelet
PénzesZsákok
Kunráth Sándor Általános és Alapfokú Művészeti Iskola
Kelet

Szeretettel várunk benneteket a Magyar Nemzeti Bank épületében, amely méltán híres a döntőhöz!

A döntő időpontja:
2019. 05. 20. 14:00-17:00
(Érkezés kizárólag 13:30-tól).

A döntő helyszíne:
Magyar Nemzeti Bank, Teátrum
Cím: Budapest, Szabadság tér 9, 1054

Felkészülés a döntőre:
A felkészülésben az alábbi általános iskolai tankönyv lesz segítségetekre:
Küldetések a pénz világában


Mindenképp érdemes elolvasni, hasznos tudásra tehettek szert!
Hasznos lehet a felkészülésben továbbá a Pénzügyi hősképző játék,
és a JátékBank kvízei.

Fontos! A döntőbe jutott csapatoknak egy beugró feladattal kell készülniük.

Játsszátok el a Pénzügyi hősképző 4-es, 5-ös vagy 6-os szobáiban lévő három küldetés közül az egyiket egy minimum 1, maximum 2 perces videóban. A filmben használjatok minél több, a küldetésben is előforduló gazdasági, pénzügyi fogalmat, és adjatok egy lehetséges megoldást – természetesen indoklással – a választott küldetésben felvetett problémákra. Fontos, hogy a videóban legalább egy kép jelenjen meg a Pénzügyi hősképző kiválasztott szobájáról. A Pénzügyi hősképző applikációt az App Store-ból és a Google Play Áruházból tudjátok ingyenesen letölteni.

A feladatot a döntő zsűrije fogja értékelni a következő szempontok szerint:
  • · A film technikai kivitelezése (10 pont)
  • · A filmben elhangzó szöveg szabatossága, stílusa, nyelvhelyessége (10 pont)
  • · Kreatív filmes megoldások (15 pont)
  • · A küldetésben felvetett probléma felismerése és megfogalmazása (15 pont)
  • · A szakfogalmak helyes használata (25 pont)
  • · A probléma kreatív és szakszerű megoldása, egyedisége (25 pont)

Az előzetes feladat beküldési határideje: 2019. május 16. 14:00.

Kötelező formai elemek:
A film elején, vagy végén legyen megjelenítve:
  • · A csapat neve és iskolája
  • · A film címe
  • · A Pénziránytű-BankVelem logó (elküldtük e-mailen)

A kisfilmet a youtube-ra kell feltölteni, amelynek linkjét legkésőbb 2019. május 16-án 14:00-ig el kell küldeni a pontvelem@pontvelem.hu e-mail címre.
Nem szükséges, hogy publikus legyen a videó, de legyen elérhető a youtube link a PontVelem számára is.

További kérdés esetén írjatok e-mailt a pontvelem@pontvelem.hu e-mail címre!
A regionális döntők feladatait ide kattintva találjátok.
Sok sikert kíván,
A Pénziránytű-BankVelem Program csapata

A 2019. évi PénzOkos Kupa megyei elődöntőinek eredményei

Keleti régió
Közép Magyarország régió
Nyugati régió
Helyezés / Csapat
Pont/Idő
1. hely - Szabolcs-Szatmár-Bereg
3 Élet
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola
43.00
/
-
1. hely - Jász-Nagykun-Szolnok
PénzesZsákok
Kunráth Sándor Általános és Alapfokú Művészeti Iskola
51.00
/
-
1. hely - Heves
Lángosok
Szilvásváradi Jókai Mór Általános Iskola
35.00
/
-
1. hely - Hajdú-Bihar
Hol van Tomi?
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium
65.00
/
-
1. hely - Csongrád
GirlPower
Csongrádi Batsányi János Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium
60.00
/
-
1. hely - Békés
Aranyagyú Lámák
Benka Gyula Evangélikus Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Óvoda
49.00
/
-
1. hely - Borsod-Abaúj-Zemplén
Beosztók
Szent István Katolikus Általános Iskola
36.00
/
-
2. hely - Szabolcs-Szatmár-Bereg
Tacsimacsik
Dudás Miklós Görögkatolikus Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
38.00
/
-
2. hely - Jász-Nagykun-Szolnok
gagyi Gang
Móricz Zsigmond Református Kollégium, Gimnázium és Szakgimnázium Arany János Általános Iskola tagintézmény
-
/
-
2. hely - Heves
M&Ms
Rózsaszentmártoni Móra Ferenc Általános Iskola
34.00
/
-
2. hely - Hajdú-Bihar
Urak
Ebesi Arany János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános és Alapfokú Művészeti Iskola
45.00
/
-
2. hely - Csongrád
Tőzsdecápák
Szegedi Dózsa György Általános Iskola
59.00
/
-
2. hely - Békés
Pénzügyesek
Benka Gyula Evangélikus Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Óvoda
48.00
/
-
2. hely - Borsod-Abaúj-Zemplén
Bónusz csopi
Szerencsi Rákóczi Zsigmond Református Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
30.00
/
-
3. hely - Szabolcs-Szatmár-Bereg
Dobedo
Dudás Miklós Görögkatolikus Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
36.00
/
-
3. hely - Heves
Malacperselyek
Egri Lenkey János Általános Iskola
24.00
/
-
3. hely - Hajdú-Bihar
Bartos tanitványai
Vénkerti Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Bartos Tanítványai
43.00
/
-
3. hely - Csongrád
Forintok
Szegedi Fekete István Általános Iskola
53.00
/
-
3. hely - Békés
Bankrablók
Benka Gyula Evangélikus Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Óvoda
42.00
/
-
3. hely - Borsod-Abaúj-Zemplén
Bill Gates jövünk!
Sárospataki Református Kollégium Gimnáziuma, Általános Iskolája és Diákotthona
26.00
/
-
4. hely - Szabolcs-Szatmár-Bereg
8.a Újratölthetők
Papi Kölcsey Ferenc Általános Iskola Aranyosapáti Tagiskolája
27.00
/
-
4. hely - Heves
Á La Cool
Szilvásváradi Jókai Mór Általános Iskola
23.00
/
-
4. hely - Hajdú-Bihar
Kék Körték
Vénkerti Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Sinay Miklós utca 4. szám Alatti Telephelye Kék Körték
39.00
/
-
4. hely - Csongrád
SándorfalviBankosok
Szeged és Térsége Eötvös József Gimnázium, Általános Iskola Pallavicini Sándor Általános Iskolája
53.00
/
-
4. hely - Békés
Pénzforgatók
Benka Gyula Evangélikus Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Óvoda
34.00
/
-
4. hely - Borsod-Abaúj-Zemplén
Csiszolatlan gyémántok
Bőcsi Általános Iskola, Szakközépiskola és Alapfokú Művészeti Iskola
24.00
/
-
5. hely - Szabolcs-Szatmár-Bereg
Pingvinek
Dudás Miklós Görögkatolikus Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
25.00
/
-
5. hely - Heves
Nokedli szaggatók
Rózsaszentmártoni Móra Ferenc Általános Iskola
17.00
/
-
5. hely - Hajdú-Bihar
Pengők
Ábrányi Emil Általános Iskola
38.00
/
-
5. hely - Csongrád
GodsOfMoney
Szegedi Fekete István Általános Iskola
51.00
/
-
5. hely - Békés
Gazdag Unikornisok
Benka Gyula Evangélikus Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Óvoda
27.00
/
-
5. hely - Borsod-Abaúj-Zemplén
Főnix3
Bőcsi Általános Iskola, Szakközépiskola és Alapfokú Művészeti Iskola
23.00
/
-
6. hely - Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kocsordi Gazdák
Kocsordi Jókai Mór Általános Iskola
24.00
/
-
6. hely - Heves
Svájci Bankárok
Egri Lenkey János Általános Iskola
13.00
/
-
6. hely - Hajdú-Bihar
Okos sünik
Zeleméry László Általános Iskola
25.00
/
-
6. hely - Csongrád
Team Tuja
Szegedi Madách Imre Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola
41.00
/
-
6. hely - Békés
3 euró
Békéscsabai Petőfi Utcai Általános Iskola
19.00
/
-
6. hely - Borsod-Abaúj-Zemplén
spórol6
Szent István Katolikus Általános Iskola
13.00
/
-
7. hely - Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kocsordi Muskétások
Kocsordi Jókai Mór Általános Iskola
23.00
/
-
7. hely - Heves
Egyszarvúak
Mezőtárkányi Általános Iskola Mezőszemerei Tagiskolája
13.00
/
-
7. hely - Hajdú-Bihar
Otp Bank
Debreceni Bolyai János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola OTP Bank
17.00
/
-
7. hely - Csongrád
Megalodon
Szegedi Orczy István Általános Iskola
31.00
/
-
7. hely - Békés
3 dollár
Békéscsabai Petőfi Utcai Általános Iskola
16.00
/
-
7. hely - Borsod-Abaúj-Zemplén
Okos csapat
Szerencsi Rákóczi Zsigmond Református Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
11.00
/
-
8. hely - Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kocsordi Csíkosok
Kocsordi Jókai Mór Általános Iskola
21.00
/
-
8. hely - Heves
Passz
Egri Lenkey János Általános Iskola
-
/
-
8. hely - Hajdú-Bihar
Méhecske
Dr. Molnár István EGYMI 9. Számú Általános Iskolája
16.00
/
-
8. hely - Csongrád
Parqueen
Szegedi Madách Imre Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola
28.00
/
-
8. hely - Békés
Bankmanók
Békéscsabai Petőfi Utcai Általános Iskola
-
/
-
8. hely - Borsod-Abaúj-Zemplén
Levegő
Gárdonyi Géza Katolikus Általános Iskola és Óvoda
-
/
-
9. hely - Szabolcs-Szatmár-Bereg
Okosok
Papi Kölcsey Ferenc Általános Iskola Aranyosapáti Tagiskolája
20.00
/
-
9. hely - Heves
werwer
Besenyőteleki Bóbita Óvoda és Bölcsőde
-
/
-
9. hely - Hajdú-Bihar
Takarékszövetség
Debreceni Bolyai János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Takarékszövetség
16.00
/
-
9. hely - Csongrád
AranyFarkasok
Kiss Bálint Református Általános Iskola
15.00
/
-
9. hely - Békés
Unitank
Ványai Ambrus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Gyöngy utcai Telephelye
-
/
-
9. hely - Borsod-Abaúj-Zemplén
Bankárok
Csobaji Általános Iskola
-
/
-
Helyezés / Csapat
Pont/Idő
1. hely - Pest (Budapest)
HoloBoxZrt
Budapest XVII. Kerületi Balassi Bálint Nyolcévfolyamos Gimnázium
62.00
/
-
1. hely - Pest
Pénzmanók
Ceglédi Kossuth Lajos Gimnázium
45.00
/
44.58
1. hely - Nógrád
Karalábék
Salgótarjáni Általános Iskola és Kollégium
28.00
/
-
1. hely - Komárom-Esztergom
Brit Tudósok
Esztergomi Babits Mihály Általános Iskola
55.00
/
-
1. hely - Fejér
BetonZokni
Hársfadombi Nyelvoktató Német Nemzetiségi Általános Iskola
63.00
/
-
1. hely - Bács-Kiskun
Pénzokosok
Kalocsai Fényi Gyula Általános Iskola Belvárosi Általános Iskolája
36.00
/
45
1. hely - Bács-Kiskun
Pénzbrigád
Kalocsai Fényi Gyula Általános Iskola Belvárosi Általános Iskolája
36.00
/
45
1. hely - Buda (Budapest)
davodka
Budapest II. Kerületi Móricz Zsigmond Gimnázium
59.00
/
-
2. hely - Pest (Budapest)
NAV palánták
Zuglói Munkácsy Mihály Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola NAV Palánták
59.00
/
-
2. hely - Pest
KiKupáltak
Alsónémedi Széchenyi István Általános Iskola
45.00
/
45.1
2. hely - Nógrád
AgyGörcsök
Salgótarjáni Általános Iskola és Kollégium
27.00
/
-
2. hely - Komárom-Esztergom
Gazdagodósok
Vaszary János Általános Iskola
45.00
/
-
2. hely - Fejér
Csapatnév
Széchenyi Zsigmond Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
56.00
/
-
2. hely - Bács-Kiskun
Száz-a-sok
Bajai Szentistváni Általános Iskola
33.00
/
-
2. hely - Buda (Budapest)
Hypebeastek
Budenz József Általános Iskola és Gimnázium
54.00
/
-
3. hely - Pest (Budapest)
Tőzsdehad
Városligeti Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola
50.00
/
-
3. hely - Pest
Berceli Csudák
Ceglédberceli Eötvös József Nyelvoktató Nemzetiségi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
44.00
/
44.5
3. hely - Nógrád
unibank
Balassagyarmati Dózsa György Általános Iskola
23.00
/
-
3. hely - Komárom-Esztergom
Naszállj
Angyalffy Mátyás Általános Iskola és Művészeti Iskola
36.00
/
-
3. hely - Fejér
BankoLóvé
Hársfadombi Nyelvoktató Német Nemzetiségi Általános Iskola
55.00
/
-
3. hely - Bács-Kiskun
Villámok
Bácsalmási Körzeti Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Madarasi Petőfi Sándor Általános Iskolája és Alapfokú Művészeti Iskolája
30.00
/
-
3. hely - Buda (Budapest)
Pándizmus
Budapest II. Kerületi Móricz Zsigmond Gimnázium
36.00
/
-
4. hely - Pest (Budapest)
Meghatározó a négyzeten
Zuglói Munkácsy Mihály Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Meghatározó a négyzeten
48.00
/
-
4. hely - Pest
3forintosok
Ceglédi Kossuth Lajos Gimnázium
44.00
/
45.1
4. hely - Nógrád
pénzügyesek
Balassagyarmati Dózsa György Általános Iskola
22.00
/
-
4. hely - Komárom-Esztergom
OTP Szponzor
Esztergomi Babits Mihály Általános Iskola
21.00
/
-
4. hely - Fejér
Cetli
Pusztaszabolcsi József Attila Általános Iskola
36.00
/
-
4. hely - Bács-Kiskun
Árnyvadászok
Petőfiszállási Petőfi Sándor Általános Iskola
28.00
/
-
4. hely - Buda (Budapest)
Chicolito Amigos
Budenz József Alapítványi Gimnázium
24.00
/
-
5. hely - Pest (Budapest)
Nyenyecek
Zuglói Munkácsy Mihály Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Nyenyecek
44.00
/
-
5. hely - Pest
Kóróz
Ceglédi Kossuth Lajos Gimnázium
39.00
/
-
5. hely - Nógrád
hypeformoney
Balassagyarmati Dózsa György Általános Iskola
20.00
/
-
5. hely - Komárom-Esztergom
Vérnyulak
Zafféry Károly Szalézi Középiskola
-
/
-
5. hely - Fejér
ARMY
Pusztaszabolcsi József Attila Általános Iskola
29.00
/
-
5. hely - Bács-Kiskun
Fenegyerekek
Petőfiszállási Petőfi Sándor Általános Iskola
14.00
/
-
5. hely - Buda (Budapest)
bankkártyaturmix
Virányos Általános Iskola
19.00
/
-
6. hely - Pest (Budapest)
Adócsalók
Budapest XIII. Kerületi Hunyadi Mátyás Általános Iskola
42.00
/
-
6. hely - Pest
Fotykos
Tápiószecsői Széchenyi István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
31.00
/
-
6. hely - Nógrád
Családi Pótlék
Szendehelyi Német Nemzetiségi Általános Iskola
17.00
/
-
6. hely - Komárom-Esztergom
mokuska
Esztergomi Babits Mihály Általános Iskola
-
/
-
6. hely - Fejér
NetBankÁr
Hársfadombi Nyelvoktató Német Nemzetiségi Általános Iskola
26.00
/
-
6. hely - Bács-Kiskun
Baglyok
Miskei Tóth Menyhért Általános Iskola
-
/
-
7. hely - Pest (Budapest)
SZIGokos
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium
34.00
/
-
7. hely - Pest
LAL-corn
Tápiószecsői Széchenyi István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
28.00
/
-
7. hely - Nógrád
Hitel
Szendehelyi Német Nemzetiségi Általános Iskola
12.00
/
-
7. hely - Fejér
HP 15-ra049nh
Móri Radnóti Miklós Általános Iskola Károlyi József Tagiskolája
26.00
/
-
7. hely - Bács-Kiskun
komédiás disznók
Petőfiszállási Petőfi Sándor Általános Iskola
-
/
-
8. hely - Pest (Budapest)
Ötforintosok
Budapest XXI. Kerületi Nagy Imre Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
30.00
/
-
8. hely - Pest
Észlények
Tápiószecsői Széchenyi István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
25.00
/
-
8. hely - Nógrád
Technikások
Salgótarjáni Általános Iskola és Kollégium
9.00
/
-
8. hely - Fejér
Lepsényi Aranyok
Lepsényi Fekete István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
23.00
/
-
8. hely - Bács-Kiskun
bundás kalácsok
Petőfiszállási Petőfi Sándor Általános Iskola
-
/
-
9. hely - Pest (Budapest)
Pénzügyes Piroskák
Kispesti Vass Lajos Általános Iskola
17.00
/
-
9. hely - Pest
Sparkle Potatas
Tápiószecsői Széchenyi István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
19.00
/
-
9. hely - Nógrád
Kihívók
Salgótarjáni Általános Iskola és Kollégium
-
/
-
9. hely - Fejér
tetüsaláta
Széchenyi Zsigmond Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
14.00
/
-
Helyezés / Csapat
Pont/Idő
1. hely - Zala
Pénz-(sz)tár-gép
Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium
72.00
/
-
1. hely - Veszprém
Halászok
Balatonfüredi Radnóti Miklós Általános Iskola
61.00
/
-
1. hely - Vas
Gézengúzok
Sorkifaludi Gárdonyi Géza Általános Iskola
29.00
/
-
1. hely - Tolna
Dienesa(PRO)k
Szekszárdi Dienes Valéria Általános Iskola
53.00
/
-
1. hely - Somogy
Nyerő hármas
Jálics Ernő Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium
43.00
/
-
1. hely - Győr-Moson-Sopron
Unikornisok
Mosonszolnoki Általános Iskola
30.00
/
-
1. hely - Baranya
Pilóta kekszek
Koch Valéria Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda, Kollégium és Pedagógiai Intézet
46.00
/
-
2. hely - Zala
Ákcióvadászok
Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium
67.00
/
-
2. hely - Veszprém
Moneyhoney
Türr István Gimnázium és Kollégium
52.00
/
-
2. hely - Vas
Sorokmentiek
Sorkifaludi Gárdonyi Géza Általános Iskola
24.00
/
-
2. hely - Tolna
The Cool Foxes
Dombóvári Belvárosi Általános és Alapfokú Művészeti Iskola Döbröközi Általános Iskolája
38.00
/
-
2. hely - Somogy
Jegesmedvék
Kaposvári Kodály Zoltán Központi Általános Iskola Kinizsi Lakótelepi Tagiskola
41.00
/
-
2. hely - Győr-Moson-Sopron
kékfülüek
Kónyi Deák Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
27.00
/
-
2. hely - Baranya
Eddard fan club
Koch Valéria Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda, Kollégium és Pedagógiai Intézet
44.00
/
-
3. hely - Zala
Sharpshooters
Zalaegerszegi Ady Endre Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola
43.00
/
-
3. hely - Veszprém
Inotai Bankárok
Várkerti Általános Iskola Inotai Tagiskolája
42.00
/
-
3. hely - Vas
Csipet Csapat
Olcsai-Kiss Zoltán Általános Iskola
21.00
/
-
3. hely - Tolna
Bankokos
Dombóvári Belvárosi Általános és Alapfokú Művészeti Iskola Döbröközi Általános Iskolája
21.00
/
-
3. hely - Somogy
Matek-tenger kalózai
Homokszentgyörgyi I. István Általános Iskola
40.00
/
-
3. hely - Győr-Moson-Sopron
fortnite
Mosonszolnoki Általános Iskola
25.00
/
-
3. hely - Baranya
BTS Girl A.R.M.Y
Siklósi Táncsics Mihály Gimnázium, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola , Batthyány Kázmér Általános Iskolája
30.00
/
-
4. hely - Zala
V.E.D.
Zalaegerszegi Ady Endre Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola
41.00
/
-
4. hely - Veszprém
DéDéKá
Csabrendeki Általános Iskola DéDéKá
37.00
/
-
4. hely - Vas
Mesterkártyák
Olcsai-Kiss Zoltán Általános Iskola
20.00
/
-
4. hely - Tolna
Csak csajok
Dombóvári Belvárosi Általános és Alapfokú Művészeti Iskola Döbröközi Általános Iskolája
12.00
/
-
4. hely - Somogy
Csajszibarackok
Homokszentgyörgyi I. István Általános Iskola
28.00
/
-
4. hely - Győr-Moson-Sopron
Pénz Pingvinek
Mosonszolnoki Általános Iskola
20.00
/
-
4. hely - Baranya
pénzesek
Pécsi Bártfa Utcai Általános Iskola
-
/
-
5. hely - Zala
Hódító Hódok
Zalaegerszegi Ady Endre Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola
30.00
/
-
5. hely - Veszprém
klamídó
Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola
31.00
/
-
5. hely - Vas
Gazdag Cápák
Olcsai-Kiss Zoltán Általános Iskola
17.00
/
-
5. hely - Tolna
Petákok
Paksi Deák Ferenc Általános Iskola
-
/
-
5. hely - Somogy
MegaGang
Kaposvári Kodály Zoltán Központi Általános Iskola Kinizsi Lakótelepi Tagiskola
-
/
-
5. hely - Győr-Moson-Sopron
Pénz urai
Mosonszolnoki Általános Iskola
20.00
/
-
5. hely - Baranya
Katica
Pécsi Református Kollégium Gimnáziuma, Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája, Általános Iskolája és Óvodája
-
/
-
6. hely - Zala
B-Team
Zalaegerszegi Ady Endre Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola
26.00
/
-
6. hely - Veszprém
Hegyi királyok
Bencés Apátság Illyés Gyula Általános és Alapfokú Művészeti Iskolája Hegyi Királyok
27.00
/
-
6. hely - Vas
Legyen malacunk!
Körmendi Kölcsey Utcai Általános Iskola
16.00
/
-
6. hely - Tolna
Tűzről pattant 3
Dombóvári Belvárosi Általános és Alapfokú Művészeti Iskola Döbröközi Általános Iskolája
-
/
-
6. hely - Somogy
Kinizsis lányok
Kaposvári Kodály Zoltán Központi Általános Iskola Kinizsi Lakótelepi Tagiskola
-
/
-
6. hely - Győr-Moson-Sopron
Okos banánok
Mosonszolnoki Általános Iskola
14.00
/
-
7. hely - Zala
ZAV
Zalaegerszegi Ady Endre Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola
25.00
/
-
7. hely - Veszprém
vadmacskák
Csabrendeki Általános Iskola Vadmacskák
14.00
/
-
7. hely - Vas
malacpersely
Győrvári Béri Balogh Ádám Általános Iskola
-
/
-
7. hely - Tolna
A csapatok csapata
Őcsényi Perczel Mór Általános Iskola
-
/
-
7. hely - Somogy
búbánat12
Kaposvári Kodály Zoltán Központi Általános Iskola Kinizsi Lakótelepi Tagiskola
-
/
-
7. hely - Győr-Moson-Sopron
Nyertesek
Mosonszolnoki Általános Iskola
13.00
/
-
8. hely - Zala
Pénzeszsák
Zalaegerszegi Ady Endre Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola
23.00
/
-
8. hely - Veszprém
Nicsino1
Csabrendeki Általános Iskola Nicsi No
13.00
/
-
8. hely - Vas
Aranyvérűek
Szombathelyi Bercsényi Miklós Általános Iskola
-
/
-
8. hely - Somogy
Budapest Five
Kaposvári Kodály Zoltán Központi Általános Iskola Kinizsi Lakótelepi Tagiskola
-
/
-
8. hely - Győr-Moson-Sopron
Pénz cicák
Mosonszolnoki Általános Iskola
13.00
/
-
9. hely - Zala
Harcikutyák
Zalaegerszegi Ady Endre Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola
16.00
/
-
9. hely - Veszprém
Mate 20
Bencés Apátság Illyés Gyula Általános és Alapfokú Művészeti Iskolája
-
/
-
9. hely - Somogy
Airpalack
Kaposvári Kodály Zoltán Központi Általános Iskola Kinizsi Lakótelepi Tagiskola
-
/
-
9. hely - Győr-Moson-Sopron
észbontók Az ész megmutatkozik
Kónyi Deák Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
7.00
/
-

Gratulálunk a nyerteseknek!

A PénzOkos Kupa online fordulóinak eredményei

Baranya
Borsod-Abaúj-Zemplén
Buda (Budapest)
Bács-Kiskun
Békés
Csongrád
Fejér
Győr-Moson-Sopron
Hajdú-Bihar
Heves
Jász-Nagykun-Szolnok
Komárom-Esztergom
Nógrád
Pest
Pest (Budapest)
Somogy
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Tolna
Vas
Veszprém
Zala





Az oldal töltődik.

Vegyél részt a Pénziránytű-BankVelem Program további játékaiban is!

Vegyél részt ezen a tudáspróbán is!